„Žmogaus teisės“

#MEPA Lietuva

Gruodžio 5 dieną Vilniaus Salininkų gimnazijos II a, b klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Latvijos Jana Preilu Valsts gimnazijos IIa klasės mokiniais. Renginys buvo skirtas Žmogaus teisių dienai paminėti. Susitikimas įvyko  Teams platformoje. Vilniaus Salininkų gimnazijos mokiniai paruošė pristatymą apie žmogaus teises ir A.Sacharovo premiją. Ją pristatė IIa klasės mokinės Deimantė ir Kamilė. Tada savo pristatymą demonstravo svečiai iš Latvijos. Jie uždavė testo klausimus, kuruos atsakėme kartu. Vėliau IIb klasės mokinės Aistė ir Augustė organizavo Kahoot žaidimą. Džiaugėmės aktyviu mokinių  įsitraukimu ir gerais jų rezultatais. Mokiniams patiko bendra veikla ir bendradarbiavimas. Jie pagilino savo žinias apie Žmogaus teises, patobulino anglų kalbos įgūdžius ir sužinojo, nuo kada ir už ką Europos Parlamentas skiria A.Sacharovo premiją.

Geografijos mokytoja metodininkė Renata Boguško