VILNIAUS SALININKŲ GIMNAZIJOS  EDUKACIJA LRS

Lapkričio 24- tą dieną septynios IIa klasės  gimnazistės, pratęsdamos ilgalaikes gimnazijos tradicijas, vyko į prasmingus renginius LRS, skirtus VLIK – o 80-mečiui. Tai buvo  paroda ir konferencija. Manau, tai gera patirtis, prasminga istorijos, pilietiškumo  pamoka kitoje  erdvėje, kurios įspūdžiais, gauta informacija mokiniai  pasidalina su klasės draugais ir  kitais norinčiais, paruošdami prezentaciją. Džiaugiuosi  gimnazistų  smalsumu, motyvacija ir  esu dėkinga  tėveliams už pritarimą ir  palaikymą tokių  iniciatyvų.

,, Šiandieną sužinojome apie pagrindinį Lietuvos tikslą –siekiant nepriklausomybės turėti laisvą, nepriklausomą Lietuvą su sostine Vilniumi ir uostu Klaipėda. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinio direktoriaus pavaduotoja dr. Ingrida Veliutė surengė parodą ,,Siekiant nepriklausomybės” , kurioje buvo pristatyta Lietuvos nepriklausomybės atgavimo istorija. Konferencijoje mums buvo detaliai papasakota apie vyriausiojo Lietuvos išlaisvinimo komiteto įsteigimą, jo veiklą Lietuvos laisvinimo laikotarpiu. Džiaugiamės turėdami tokią nuostabią galimybę plačiau susipažinti su mūsų šalies istorija, tikimės ir toliau atrasti, pažinti ir suprasti vis daugiau įdomių dalykų apie savo šalį. Ačiū Jums už  suteiktą  galimybę, pasitikėjimą, lauksim ir  daugiau įvairių  renginių.“

Nera Prakapienė

IIA gimnazistės